Specjalizuje się w kosmetologii medycznej oraz estetycznej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia. Ta dziedzina nauki stała się moją największą pasją. Zawsze koncentruje się na indywidualnym podejściu do potrzeb skóry pacjenta.

Stawiam na naturalność, zachowanie harmonii i umiaru oraz podkreślenie osobistego piękna. Dowiesz się co robić, by cieszyć się zadbanym wyglądem, piękną skóra i szczupła sylwetka jak najdłużej. Piękno to, moim zdaniem, pozytywna wartość wynikająca z zachowania, proporcji, stosowności oraz umiaru. 

Jestem trychologiem i zajmuje się diagnostyką i leczeniem skóry głowy i włosów.  Na bieżąco śledzę napływające informacje o przyczynach, sposobach i leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Ze mną odzyskasz zdrowe i piękne włosy. Dla mnie liczysz Ty i Twoje włosy. 

Zadbam o Twoje zdrowie, ponieważ ukończyłam studia medyczne na kierunku dietetyka. Posiadam również wieloletnie doświadczenie w modelowaniu sylwetki i jestem certyfikowanym trenerem personalnym.  

Znajdziesz mnie w samym centrum Łodzi, gdzie prowadzę własną klinikę znajdująca się obok Manufaktury przy. ul. Drewnowska 43 a w Łodzi.

Piękne.

Bezpiecznie.

Swobodnie. 

Właśnie tak możesz czuć się

w swojej skórze.

Certyfikaty:

Shopping Cart
Przewiń do góry