W dzisiejszych czasach znajdziemy bardzo wiele sposobów na odchudzanie… często popadamy z skrajności w skrajność…pozwalamy sobie na szybkie tycie….katujemy się dietą. Zastanawiające jest to jak często dajemy sobą manipulować. Konsultacja dietetyczna jest skierowana do osób, które chcą się zdrowo odżywiać i szukają motywacji. Naszym nadrzędnym celem jest wykreślenie z Twojej głowy słowa dieta i zastąpieniem go stylem żywienia na lata. 

Konsultacja z dietetykiem trwa około godziny. Ma na celu wzajemne poznanie się, nabranie zaufania i określenie kierunków dalszej współpracy. Spotkasz się z wykwalifikowanych dietetykiem, który posiada stosowne, kierunkowe wyższe wykształcenie w zakresie żywienia człowieka. Nasz doświadczonych dietetyk w znakomitej większości zajmuje się tworzeniem diet odchudzających.

Nie podchodzimy do naszych klientów taśmowo i nie stosujemy gotowych rozwiązań. Nasza wspólna współpraca pozwali stworzyć dietę odchudzającą dostosowaną do Twoich potrzeb. Pozytywne zmiany bardzo szybko zagoszczą w Twoim życiu jako trwałe nawyki żywieniowe. Dlatego nie zwlekaj, już dziś zrób pierwszy krok w trosce o swoje zdrowie i zapisz się na konsultacje do dietetyka!

Program żywieniowy powstaje w oparciu o szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, który przeprowadzamy podczas pierwszego spotkania z dietetykiem. Będziemy rozmawiać o Tobie i Twoich oczekiwaniach. Ustalimy jakie masz cel, co lubisz jeść, za czym nie przepadasz. Dietetyk stara się dowiedzieć jak najwięcej o kliencie, po to aby dopasować program żywienia jak najlepiej.

Zapytam Cię o: 

  • nawyki żywieniowe,
  • preferencje żywieniowe,
  • stan zdrowia,
  • tryb życia,
  • aktywność fizyczną.
Shopping Cart
Przewiń do góry